Shaqirin e dëshiron Galatasaray

26 mars 11:46

Klubi i Superligës së Turqisë, Galatasaray kërkon të huazojë mesfushorin Xherdan Shaqiri nga Liverpooli gjatë afatit kalimtar të verës dhe të ketë opsionin për të blerë atë pas një viti, shkruan “Fotomac”.

Shaqiri po pritet të largohet nga Liverpooli në verë. Por, krerët e Liverpoolit po shpresojnë të shesin Shaqirin dhe kërkojnë 30 milionë euro. Mesfushori kosovar ka pasur probleme të shumta me lëndime këtë stinor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjermania mund të mos ketë të njëjtin nivelin të lartë…