Shpenzoi 17 mijë dollarë në vit për t’u dukur si Barbie

16 tetor 14:48

Stefanie Mulic nuk është as e para dhe as e fundit që është e fiksuar pas disa personazheve. Ajo ka bërë shumë operacione për tu dukur si Barbie.

Vajza filloi të mbushte buzët që në moshën 13- vjeçare duke u përpjekur të dukej si kukulla e famshme.

19-vjeçarja shpenzon plot 17 mijë dollarë në vit me operacionet. Vajza me origjinë nga Suedia deri në moshën 17-vjeçare ndihej mirë që po realizonte ëndrrën e saj për tu dukur si kukulla Bratz dhe Barbie.

Stefanie ka ndryshuar mjekrën, buzët, faqet, nofullat dhe dhëmbët. Në planet e saj është që të vazhdojë të bëjë akoma dhe më shumë operacione.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Barcelonës është planifikuar të presë Real Madridin të…