Shpërthim masiv pranë Oxfordit në Britani të Madhe, tmerrohen qytetarët

02 tetor 2023 | 21:59

Një shpërthim masiv ka tronditur sonte një zonë të Britanisë së Madhe, me video që tregon se i ndriçoi qiejt këtë mbrëmje, pak çaste pasi një stuhi kaloi sipër.

Shpërthimi misterioz u raportua në mediat sociale më herët këtë mbrëmje nga qytetarë të tmerruar nga ndodhia.

Shumë prej tyre raportuan se kishin dëgjuar një zhurmë të fortë, ndërsa një video shqetësuese tregoi flakët që ndriçonin qiellin e natës dhe frynin në natë.

Të tjerë raportuan se përjetuan një humbje të momentit të energjisë menjëherë pas shpërthimit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, e ftuar në Çim Peka…