Shtëpizat në liqenin Ontario, tërësisht të ngrira

05 mars 2019 | 11:40

Pronarët e shtëpive që ndodhen në liqenin Ontario, në bregun jugor të tij, thonë se nuk kanë parë kurrë një gjë të tillë.

“Është e tmerrshme”, ka pohuar për “NBC” “News Maureen Whelan”, teksa pa shtëpinë e saj të pushimeve, tërësisht të mbuluar nga një shtresë e trashë akulli. Zona e plazhit, e quajtur ‘Ramona’, ndodhet midis Kingstonit dhe Syracuses në Nju Jork.

Whelan thotë se përgjatë viteve moti kurrë nuk ka ndikuar në këtë zonë kështu si këtë vit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tashmë mbi 230 familje të këtij fshati kanë shërbime shumë…