Shuhet nga jeta aktorja Leze Qena

25 mars 10:58

Është shuar nga jeta aktorja e madhe shqiptare Leze Qena.

Ajo ka ndërruar jetë në moshën 85-vjeçare mëngjesin e sotëm. Ajo ishte pjesëmarrëse në shumë filma dhe seriale vendore.

Së fundi ishte pjesë e serialit “Çka ka shpija”.

Qena ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Klinikën  Intensive në QKUK.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i BE-së në Maqedoninë e Veriut, Samuel Zhbogar, njoftoi…