Smajl Latifi kthehet në Kosovë pas intervistimit nga Specialja

17 dhjetor 13:29

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi është kthyer sot nga Haga, ku është intervistuar nga Gjykata Speciale në lidhje me aktivitetin e tij gjatë luftës së UÇK-së.

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, Latifi e pritur qytetarë, miq dhe bashkëpunëtorë të Komunës së Rahovecit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vetëm një javë pas shkarkimit nga stoli i Napolit, Carlo…