“Snapchat” po fillon të duket si “Netflix”

11 tetor 13:04

“Snapchat” vetëm ka bërë  një hap të madh përpara në përpjekjen e vet për të zbuluar TV . Kompania ka njoftuar një formacion të ri të shfaqjeve origjinale që do të debutojnë sot. Shfaqjet, tani të markuara si “Snap Originals”, do të promovohen dukshëm brenda aplikacionit.

Shfaqjet në këtë program po ngjajnë me ato të “Netflix” dhe janë të shumtë ata që po bëjnë këtë krahasim.

Kjo është hera parë që kompania po bën ndryshime të rëndësishme në aplikacionin e saj kryesor për të promovuar shfaqjet.

Çdo shfaqje gjithashtu po merr një faqe të re uljeje brenda aplikacionit, ku mund të shfletosh listat e episodeve dhe të mbash gjurmët e asaj që ke shikuar.

Në ditët e ardhshme pritet të ofrohen episode të reja të shfaqjeve në “Snapchat”./lexo.al/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Socialdemokrate, Dardan Sejdiu, i…