Sofia dhe Joe në Itali për përvjetor (Foto)

10 korrik 11:33

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello shijuan një drekë gjatë pushimeve të tyre italiane në Amalfi, Itali.

Çifti është parë duke ngrënë drekë dhe duke kaluar kohë në një varkë. Sofia dhe Joe janë me pushime për ta festuar përvjetorin e tyre të pestë si çift.

“Vendi im i preferuar me të preferuarin tim”, ka shkruar Sofia poshtë një fotografie të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata Evropiane e Hendbollit (EHF) ka bërë të ditur emrat…