Solskjaeri: Besuam në kualifikim

07 mars 2019 | 11:56

Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se klubi i tij ka besuar se mund të përmbyste humbjen e ndeshjes së parë me Paris Saint-Germainin për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“Djajtë e Kuq” ishin mposhtur 0-2 në shtëpi, por fituan 1-3 si mysafirë të PSG-së për të shkua tutje me përmbysje dramatike.

“E dinim gjithmonë se kjo ishte e mundshme. Ky është klubi, kjo është ajo që bëjmë ne. Ky është Manchester Unitedi. Dy të rinjtë Chong dhe Greenwood që hynë në lojë na dhanë më shumë energji kur na duhej goli”, ka thënë Solskjer.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Demi Lovato dhe i dashuri i saj Henry Levy janë…