Sot ministri Gashi viziton FFK-në

11 janar 11:15

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS), Kujtim Gashi, do ta vizitojë sot (e enjte) Federatën e Futbollit të Kosovës (FFK), ku me krerët e këtij institucioni sportiv do të bisedojë për hapat e ardhshëm të bashkëpunimit.

Vizita do të realizohet në orën 14:30 në selinë e FFK-së.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtria e Ukrainës ka bërë me dije se tre ushtarë…