Sot përurohet Reparti i Pediatrisë në Spitalin e Mitrovicës

02 prill 2024 | 08:21

Sot në Spitalin Regjional të Mitrovicës do të përurohet Reparti i Pediatrisë.

Në përurim do të marrin pjesë kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia.

“Sot, 02 prill 2024, në ora 11:00, Kryeministri i Republikës së Kosovës Z. Albin Kurti dhe Ministri i Shëndetësisë, Dr. Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e përurimit të Repartit Pediatrik në Spitalin Regjional të Mitrovicës”, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë.…