Sot varroset personi që dyshohet se ka kryer vetëvrasje në shtëpinë e tij

21 prill 2024 | 10:34

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Shirokë të Suharekës, dyshohet se një person i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur në litar në tavanin e shtëpisë së tij.

Lajmi është konfirmuar nga Policia e Kosovës, ku me të pranuar informacionin kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Viktima është Ardian (R) Tafolli. I lindur me 1992 – Në vendin e ngjarjes gjithashtu ka dalë edhe një ekip nga Emergjenca e QKMF në Suharekë, ku rreth orës 16:00 mjeku ne vendin e ngjarje ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit kujdestar trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë dhe u hap rasti “Hetim i Vdekjes “.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Inteligjenca e ushtrisë britanike ka analizuar raportimet për rrëzimin e…