Sot zhvillohen çerekfinalet e Ligës së Evropës

08 prill 11:17

Evropa Ligë do të vazhdojë sot me katër ndeshjet çerekfinale në program.

Dueli më interesant nga katër ndeshjet e sontme është ai mes Ajaxit dhe Romës, shkruan Gazeta Express.

Në takimet tjera takohen Arsenal – Slavia Prague, Dinamo Zagreb – Villareal dhe Granada – Manchester United.

Kujtojmë se të gjitha këto ndeshje nisin me fillim nga ora 21:00.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Masat e reja kundër Covidit kanë filluar të zbatohen të…