Suarezi kalon Covidin

04 dhjetor 07:30

Lajm i mirë për Atletico Madrid dhe trajnerin Diego Simeone. Luis Suarez, bomberi kryesor i ekipit, ka dalë negativ ditën e sotme, duke fituar përfundimisht betejën me koronavirusin.

“El Pistolero” u infektua me Covid-19 më datë 16 nëntor ka qenë një mungesë e madhe për “Colchoneros” në këtë periudhë.

Bomberi uruguaian ka marrë sot përgjigjen që priste prej kohësh dhe prej ditës së nesërme do t’i bashkohet shokëve të skuadrës në stërvitje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
FAQJA PDF - Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë…