Suharekë, konfiskohen letra bixhozi dhe 1 790 euro

15 dhjetor 14:03

Një persona i dyshuar nga Suhareka është shoqëruar në stacion policor, pasi i njëjti në lokalin e tij kishte organizuar lojëra të fatit.

Si prova materiale janë konfiskuar disa zhetonë, letra bixhozi, një telefon mobil dhe 1 790 euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kina ka anuluar disa tarifa ekonomike në mallrat e Shteteve…