Sulm në një qendër tregtare në Shën Petersburg (Foto)

27 dhjetor 2017 | 19:26

Një eksplodim ka ndodhur në një qendër tregare në Shën Petersburg.

Në rrjetin social “Twitter” janë shpërndarë menjëherë fotografi dhe autoritetet kanë treguar se momentalisht dihet për 10 të lënduar.

Nuk dihet nëse ka viktima dhe ende nuk ka të dyshuar e as nga kush mund të jetë realizuar sulmi./Lajmi.net/

View image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se Qeveria aktuale…