Sulmoi gruan dhe vajzën, arrestohet burri në Mitrovicë

01 tetor 2023 | 09:12

Është arrestuar një person, pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht vajzën dhe gruan e tij.

Ai është dërguar në mbajtje.

“SULM – Më 30.09.2023 – 16:21. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se pas një mospajtimi, fillimisht ka sulmuar fizikisht vajzën e tij e më pas edhe bashkëshorten e tij. Viktimat nuk kanë dashur që t’iu ofrohet tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tre pjesëtarët serbë të grupit që kreu sulmin terrorist të…