Sydney Sweeney tregon figurën e saj mbresëlënëse në bikini, gjatë pushimeve me të fejuarin Jonathan Davino

10 qershor 2024 | 14:47

Sydney Sweeney dukej se po kalonte kohë të mrekullueshme të premten, teksa po shijonte një ditë të mbushur me sporte ujore me të fejuarin e saj Jonathan Davino dhe miqtë, në Florida të Jugut.

Aktorja, 26 vjeçe, dukej sensacionale, teksa shfaqi figurën e saj mahnitëse me bikini të zeza me lule.

Sydney Sweeney dukej se po kalonte një balenë të premten, teksa po shijonte një ditë të mbushur me sporte ujore me të fejuarin e saj Jonathan Davino dhe miqtë, jashtë shtëpisë së saj të re 13.5 milionë dollarë në Florida të Jugut.

Ajo shfaqi barkun e saj të sheshtë dhe dekoltenë e bollshme në bikini dypjesëshe.

Ylli i “Euphoria” u drejtua drejt e në oqean në kërkim të një adrenaline, duke hipur në një jetski me një shoqe.

Duke u siguruar, Sydney vuri një xhaketë shpëtimi dhe i mbrojti sytë me një palë syze dielli të zeza.

Duke siguruar sigurinë e saj, Sydney vuri një xhaketë shpëtimi dhe i mbrojti sytë pas një palë syze dielli të zeza

Ajo tregoi aftësitë dhe forcën e saj mbresëlënëse të ekuilibrit, teksa qëndroi pa mundim në pjesën e pasme të jetskit, ndërsa tërhiqte litarin

Ylli i Euphoria u drejtua drejt e në oqean në kërkim të adrenalinës

Ajo shfaqi barkun e saj të sheshtë dhe dekoltenë e bollshme në tanga dy-pjesëshe dhe u kthye për të treguar fundin e saj të tonifikuar

Aktorja, 26 vjeçe, dukej aspak sensacionale teksa shfaqi figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza me lule.

Sydney Sweeney dukej se po kalonte një balenë të premten, teksa po shijonte një ditë të mbushur me sporte ujore me të fejuarin e saj Jonathan Davino dhe miqtë, jashtë shtëpisë së saj të re 13.5 milionë dollarë në Florida të Jugut.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për pozitën e drejtorit të  Administratës Tatimore të Kosovës (ATK),…