Sydney Sweeney tregon stilin e saj të veçantë, teksa del në New York

27 shkurt 2024 | 12:16

Aktorja, 26 vjeçe, dukej e pabesueshme, teksa fuste një bluzë me qafë në një minifund ‘tweed’, të bashkuar me një pallto elegante lëkure ngjyrë kafe çokollatë, shkruan DailyMail.

Ylli i “Anyone But You” veshi një palë çizme ngjyrë kafe, deri tek gjuri dhe një çantë dore që përputhej shumë me dukjen e saj.

Sydney kishte veshur një palë syze me kornizë të zezë dhe aksesoi veshjen e saj me një palë vathë argjendi.

Ylli i “Euphoria” ndezi buzëqeshjen e saj të mrekullueshme, teksa po shkonte drejt një makine të pritur.

Sydney dhe bashkëylli i saj Glen Powell zbuluan së fundmi se po kërkojnë të punojnë në një tjetër komedi romantike së bashku pas suksesit të filmit të tyre, “Anyone But You.

Aktori, 35-vjeçar, zbuloi se dyshja po ‘përpiqen të gjejnë gjënë tjetër’ pasi “Anyone But You” i kaluan 200 milionë dollarët globalisht.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oficerët doganorë kanë parandaluar tentim-kontrabandimin e pajisjeve elektronike në Vermicë.…