Sylejman Selimi kthehet në familje, festojnë lirimin me një tortë me logon e UÇK-së

25 janar 21:08

Pasi u lirua me kusht nga burgu, ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare Sylejman Selimi është rikthyer në familje

Në një fotografi të postuar në rrjetet sociale, shihet Selimi së bashku me gruan dhe tre fëmijët duke festuar lirimin me prerjen e një torte me stemën e UÇK-së.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh edhe bashkëdrejtues i Delegacionit…