Tayna ruan vendin e parë

16 tetor 2018 | 11:22

Tayna nuk është mposhtur edhe këtë javë. Projekti i saj më i ri muzikor, “Doruntina”, vazhdon të mbetet në krye të klasifikimit të 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare, për të dytën javë rresht.

Ajo është shndërruar në reperen më të përfolur, edhe pse ka vetëm pak kohë që ka dalë në tregun muzikor shqiptar. Tayna, emri i vërtetë i së cilës është Doruntina, është pjesë e listës zyrtare të “Top Awards” edhe me tri projekte të tjera muzikore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo është emëruar ambasadore e “Sharleen Collins Cosmetics” dhe Demi…