Të gjithë sytë drejt Beyonces

29 janar 11:10

Ajo thuhet se ka shpenzuar shumë nga koha e saj me binjakët e ri Sir dhe Rumi.

Por Beyonce vendosi të dilte nga shtëpia të dielën për ta shoqëruar bashkëshortin Jay-Z në një parti në Roc Nation në Nju Jork.

Këngëtarja ka tërhequr gjithë vëmendjen derisa po ecte përkrah bashkëshortit me një fustan elegant të çarë deri në bel.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo thuhet se ka shpenzuar shumë nga koha e saj…