Të martën mbahet seanca e radhës për Thaçin, Veselin, Selimin e Krasniqin

15 shkurt 10:50

Gjykata Speciale ka bërë të ditur se seanca e ardhshme ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, do të mbahet më datën 16 shkurt në ora 11:00.

Dhomat e Specializuara kishin bërë të ditur më herët se konferenca për ecurinë e çështjes të Thaçit, Veselit, Selimit dhe Krasniqit mbahet më 16 shkurt, duke filluar nga ora 11:00.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qyteti më i madh i Zelandës së Re do të…