Të martën mbahet seanca për ndërtimet te liqeni i Badovcit

24 janar 15:41

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit Komunal të Prishtinë për ndërtimet te liqeni i Badovcit pritet të mbahet më 28 janar, e martë nga ora 10:00.

Kjo seancë është thirrur nga Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e kësaj partie, Eliza Hoxha, dje në një konferencë për medie, ka thënë se vendimi për ndërtimin e shtëpive afër Badovcit nuk ka bazë ligjore dhe të gjitha palët duhet të ulen dhe të diskutojnë për këtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vazhdon të rritet bashkëpunimi mes qytetarëve dhe Administratës Tatimore të…