Të premten miqësorja Ballkani-Prishtina

16 janar 12:12

FC Prishtina po vazhdojnë përgatitjet e fazës së parë pranverore duke punuar edhe nga dy herë në ditë.

Skuadra do të udhëtoj më 25 janar në Antalya ku ka siguruar edhe dy ndeshje miqësore dhe pret të aranzhoj edhe ndeshje tjera kontrolluese.

Ndërsa, të premte më 19 janar nga ora 13:00, Ballkani i Therandës, anëtar i Ligës së Parë dhe favorit për t’u inkuadruar në Superligë, do të pret “bardhekaltrit” nga kryeqendra në fushën e sapo promovuar me bari sintetik.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka reaguar pas vrasjes se…