Tenton ta bllokojë teshtimën, thyen hundën

17 janar 2018 | 11:11

Ta mbyllësh gojën dhe hundët në momentin që teshtin, nuk këshillohet nga mjekët.

Një 34-vjeçar britanik është shembulli i duhur se përse nuk duhet bërë kjo.

Mjekët e një spitali në Leicester u habitën me rastin e 34-vjeçarit, emri i të cilit nuk bëhet publik. Ai u paraqit në urgjencë me hundën e thyer. 34-vjeçari rrëfeu se hundën e kishte thyer duke dashur të ndalojë një teshtimë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pa dyshim se Dubai është një nga vendet më të…