Thaçi bën foto me Erijonin i cili shërben si polic në Uashington

24 shkurt 19:23

Presidenti Hashim Thaçi po qëndron për vizitë në ShBA.

Ai ka takuar një polic shqiptar në Uashington.

“SHBA-ja është shtëpi për shumë shqiptarë, që janë integruar dhe kontribuojnë për shoqërinë dhe shtetin amerikan. Erijonin, i cili shërben si polic në Uashington, e takova sa ishte në detyrë në rrugët e kryeqytetit më të rëndësishëm në botë”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkumbin Gashi nga sot nuk është më nënkryetar i Komunës…