Thaçi: Kosova punoi nga 2011 në fushën e të bërit biznes

01 nëntor 10:32

Kështu ka thënë Thaçi pas publikimit të Raportit të të Bërit Biznes nga Banka Botërore.

“Kosova që nga viti 2011 është angazhuar në reforma të thella dhe ka përmirësuar dukshëm klimën e të bërit biznes. Tani ne jemi reformatori i katërt më i lartë në mbarë botën!”, shënoi Thaçi në profilin e vet në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, u…