Theret me thikë një person në Tiranë 

03 dhjetor 2023 | 17:35

Është therur me thikë një person në zonën e quajtur “Kodra e Priftit” në Tiranë.

Bëhet e ditur se personi i therur me thikë dhe ai që ka kryer veprën, janë familjarë, shkruan Abcnews.

Tutje, thuhet se deri tek therja ka ardhur pas një konflikti të çastit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar për vrasjen e…