‘Thonë shejtani pi birra’, Vedati shkrin së qeshuri Artanin (video)

31 janar 12:26

Vedati ka bërë një diskutim pak të frikshëm gjatë orëve të vona bashkë me Artanin.

Derisa “Spiderman” po iu qëndronte afër në oborrin e shtëpisë, humoristi filloi të fliste për “shejtanin”.

“Shejtani pi birra”, tha Vedati duke vazhduar më pas me “thonë që është i trashë”. Me këtë diskutim, Artani është shkrirë së qeshuri.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk vonoi reagimi i Wanda Narës ndaj thashethemeve të fundit…