Tifozja e Juventusit po çmend Instagramin!

07 janar 2019 | 14:09

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft “të nxehta”.

Së fundi Valentina ka një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenali është gati që të paguajë një shumë të lartë…