Tifozja më “tërheqëse” e Kupës së Botës, Ivana Knoll po rikthehet për Euro 2024

29 mars 2024 | 14:53

Tifozja “më seksi” e Kupës së Botës, Ivana Knoll e cila mori vëmendjen në kampionatin e fundit botëror, po rikthehet tani edhe për Euro 2024.

Këtë e la të nënkuptuar vetë tifozja kroate përmes një imazhi të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan The Sun.

Pioli flet për të ardhmen e tij te Milani dhe hendekun me cilësitë e InteritMomenti i frikshëm: Kamioni i çimentos përplaset me autobusin e shkollës në një autostr…Ministri italian i Mbrojtjes pritet me ceremoni zyrtare, konfirmon mbështetjen në proce…Mickoski: Koalicioni i OBRM-PDUKM-së “Maqedonia jote” qëndron pas valës së …Intervistë me Dr. Nikolla Hristov, kirurg kardiovaskular në Klinikën Zhan Mitrev

Knoll, ishte bërë sensacion në Kupën e Botës 2022, kampionati i cili u mbajt në Katar dhe bënte tifo për ekipin e saj të zemrës, Kroacinë.

Pasi tërhoqi vëmendjen e botës së futbollit, modelja 31-vjeçare u nderua me titullin “tifozja më seksi”.

Tani, bukuroshja do t’u rikthehet stadiumeve në kampionatin evropian Euro 2024.

Modelja kroate, pa një rritje të popullaritetit në rrjetet sociale, madje mori ftesë për një festë nga Leonardo DiCaprio dhe mori oferta të ndryshme për modë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi 50 Cent, së fundmi është akuzuar nga ish-partnerja e…