Tom Hardy bëhet baba për herë të dytë

13 janar 14:11

Aktori i njohur britanik, Tom Hardy, është bërë baba për herë të dytë.

Mediet e huaja kanë raportuar se gruaja e tij Charlotte Riley ka sjellë në jetë një djalë.

41-vjeçari Tom dhe gruaja e tij, e kanë pagëzuar të birin me emrin Forrest pas filmit të njohur Forrest Gump, shkruan e përditshmja britanike ‘The Sun’.

Aktori dhe bashkëshortja e tij nuk e kanë konfirmuar ende këtë lajm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emily Ratajkowski ka shkëlqyer në sfilatën e saj të radhës…