Tovërlani konfirmon bisedimet me Gjilanin

08 mars 2019 | 16:12

Kryetari i klubit të Gjilanit, Florim Zuka dhe trajneri i njohur Afrim Tovërlani kanë zhvilluar një takim të premten. Arsye e takimit është që “Toki” të marr drejtimin e kësaj skuadre.

“Ishte një takim ku u diskutua për shumë gjëra. Kemi diskutuar edhe për mundësinë e bashkëpunimit. Ka mbetur që të takohemi sërish”, ka deklaruar Tovërlani për “Gazetasheshi.com”. Nga Gjilani ditë më parë është larguar trajneri Sadat Pajaziti dhe aktualisht skuadrën po e drejton Alban Hyseni.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministrja britanike, Theresa May, ka paralajmëruar ligjvënësit, se nëse javën…