Tre persona të maskuar grabitin një lokal në Podujevë

13 janar 13:50

Grabitjet kohëve të fundit janë shtuar shumë, një e tillë ka ndodhur dje në Podujevë.

Një person ka raportuar në polici se përderisa ishe në lokalin e tij duke punuar tre të dyshuar të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur rreth 1000 euro para të gatshme, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në fshatin Cërrnicë të Gjilanit një mashkull ka raportuar se…