Truproja e Kylie Jennerit thyen heshtjen: Nuk jam unë babai i foshnjës

14 maj 2018 | 11:36

Fansat e Kylie Jennerit dolën me një teori të çuditshme ku pretendonin se truproja e saj, Tim Chung, ishte babai i fëmijës Stormi.

Por, truproja ka thyer heshtjen e tij për këtë çështje. Teoritë e çuditshme filluan pasi fansat krahasonin fotografitë e vogëlushes me Timin.

Ky i fundit ka shkruar në rrjetin social “Instagram” se këto dyshime janë qesharake. “Marrëdhëniet e mia me Kylien dhe familjen e saj kanë qenë shumë të kufizuara në mënyrë rigoroze dhe vetëm profesionale”, ka shkruar Timi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
22-vjeçarja Kendall Jenneri ka magjepsur të gjithë me veshjen e…