Tyson Fury me nokaut fiton ndaj Dilian White

23 prill 23:43

Boksieri Tyson Fury e ka mposhtur Dilian White, me nokaut në kuadër të peshave të rënda.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Disa vëzhgues ushtarakë ndërkombëtarë nga Organizata për Sigurinë dhe Bashkëpunimin…