U rrëzua nga shkallët, kjo është gjendja shëndetësore e Eglës

29 maj 2024 | 21:10

Në nisje të “Post Big Brother” mbrëmjen e djeshme, aktorja Egla Ceno pësoi një incident i cili u bë me dije nga moderatori Ledion Liço.

Pasi Ledioni tregoi incidentin, fituesja e “BBV3” Egla Ceno u shpreh se pas spektaklit do të shkonte për vizitë.

Sakaq nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ajo ka bërë me dije se si është gjendja e saj shëndetësore.

Duke rikuperuar kërbishten nga rënia në studion e “BBV3”. Na mori të keqen dhe syri i keq!”– shkruan Egla.

Screenshot

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar…