U shkaktoi dhunë prindërve, arrestohet i dyshuari në Viti

10 dhjetor 2023 | 09:46

Nëna në Viti ka thënë se është sulmuar verbalisht nga djali i saj, e më pas ka thënë se ajo dhe burri i saj përjetojnë dhunë nga i dyshuari.

“DHUNË NË FAMILJE- Viti / 09.12.2023 – 16:00. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se është sulmuar verbalisht nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar. Ankuesja ka deklaruar se ajo dhe bashkëshorti i saj, në vazhdimësi përjetojnë dhunë nga i dyshuari. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tre adoleshentë u plagosën nga të shtënat me armë në…