Udhëtari që lëshonte gazra detyron aeroplanin të bëjë ulje emergjente

26 shkurt 11:41

Një ngjarje interesante ka ndodhur në aeroplanin e “Transavia Airlines” në relacionin Dubai-Amsterdam.

Pilotit i është dashur të bëjë ulje emergjente në Vjenë, pasi aty brenda kishte plasur një zënkë. Mediet holandeze kanë raportuar se një udhëtar nuk po ndalonte së lëshuari gazra dhe të dy udhëtarët që ishin të ulur afër tij nuk mund ta duronin erën.

Pas një zënke, të dy udhëtarët u hoqën nga aeroplani në Vjenë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania e Fast Food-i, KFC, u ka kërkuar falje klientëve…