Ujkani për shitjen e biletave: Populli nuk e meriton një gjë të tillë

10 tetor 2018 | 19:44

Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani e ka kritikuar mënyrën se si janë shitur biletat për ndeshjen e Ligës së Kombeve ndaj Maltës.

“Interesimi gjithmonë ka qenë i madh, edhe kur nuk kemi qenë të pranuar në UEFA dhe FIFA, por nuk jam i kënaqur më mënyrën se si janë shitur biletat, pasi populli nuk e meriton një gjë të tillë. Edhe lojtarët kanë mbetur pa bileta dhe duhet të gjendet një formë tjetër për shkuar shitja në rregull”, ka thënë Ujkani.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Junikut, që vije nga radhët e…