Vazhdojnë projektet infrastrukturore në Rahovec

24 maj 2018 | 11:13

Në Komunën e Rahovecit janë duke vazhduar punimet në realizimin e projekteve infrastrukturore.

Ecurinë e punimeve nga afër i ka vëzhguar edhe kryetari i komunës, Smajl Latifi, i cili ishte i shoqëruar nga drejtor i Shërbimeve Publike, Përparim Krasniqi.

Në realizimin e këtyre projekteve është duke u bërë asfaltimi i rrugës Drenoc-Senoc-Pastasellë dhe Polluzhë, rrethrrotullimi në hyrje të Rahovecit, në udhëkryqin Rahovec-Malishevë, rrethrrotullimi në hyrje të Rahovecit, në udhëkryqin Rahovec-Krushe e Madhe dhe Rahovec-Suharekë.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qëndrim Dautaj po beson se Ferizaj pas një viti qëndrim…