Vazhdon kampanja më atraktive e vajit vendor, Floil

19 tetor 12:01

Është duke vazhduar kampanja me atraktive për nder te 1-vjetorit të vajit të parë vendor, Floil.

E ju konsumatorë të produktit të vetëm vendor në sektorin e vajit, ju njoftojmë që për tu bërë pjesë e kësaj kampanje është shumë e letë;
Vetëm përgatit ushqimin tuaj me Floil, fotografoje atë dhe publikoje në rrjetin tuaj social me shkrimin #Floil1vjet.

Kujdesuni që postimi të jetë publik dhe ju automatikisht bëheni pjesë e kampanjës së madhe Floil 1 vjet.

Kampanja me sloganin Gjithmonë me ty, është krijuar vetëm për një qëllim; që të shpërblej konsumatorët besnik të vajit Floil të cilët e bënë të mundur këtë një vjetor jubilar.

Floil feston ditëlindjen bashkë me ju!

Floil 1 vjet!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e së premtes…