Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë

23 janar 09:56

28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë ka vdekur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i saj përmes një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”.

Varrimi i saj do të bëhet sot në orën 15:00, në fshatin Sadovinë e Jerlive.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak çastesh ia dorëzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut (vajza e djalit të mixhës). Varrimi është në fshatin Sadovine e jerlive në ora 15:00”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në fundjavë do të zhvillohet xhiroja e 11-të në Superligën…