Vdes një person në Rugovë, kishte rënë nga një lartësi

27 nëntor 20:06

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën Pejë-Rugovë në kilometrin e shtatë, pasi ka rënë poshtë nga një lartësi.

Sipas Policisë, ende nuk dihet arsyeja se pse është ndalur apo si ka ardhur deri te rënia,

“Mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen në vendin e ngjarjes. Policia bashkë me zjarrfikësit kanë arrit që ta nxjerrin trupin dhe rasti është duke u hetuar. I ndjeri ka dalë nga vetura, ku ka qenë më shokët e tij, por rrethanat si ka rënë poshtë nuk dihen. Tashmë ka dëshmitar dhe presim që sa më parë të zbardhet rasti’’, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Shqipe Selimi ka uruar ditën e…