Veliu takohet me sekretarin e Këshillit të Sigurisë së Kosovës

01 tetor 17:16

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, është takuar të enjten me sekretarin e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, Shpend Terdevaj, me të cilin kanë biseduar për Strategjinë e sigurisë së Kosovës.

Veliu nëpërmjet llogarisë se vet në “Facebook” ka bërë me dije se me Terdevajn kanë diskutuar edhe për zhvillimin e Planit të Reagimit Kombëtar dhe për fusha tjera specifike në sektorin e sigurisë.

“Në takim me sekretarin e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, Shpend Terdevaj, biseduam për Strategjinë e sigurisë së Kosovës”.

“Po ashtu diskutuam edhe për zhvillimin e Planit të Reagimit Kombëtar dhe për fusha tjera specifike në sektorin e sigurisë”, ka shkruar Veliu.

Në takim me sekretarin e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, Shpend Terdevaj, biseduam për Strategjinë e sigurisë së…

Publiée par Agim Veliu sur Jeudi 1 octobre 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit kundër…