Vëllai e bën për spital vëllanë e mitur, arrestohet

24 qershor 2024 | 08:42

Një person është arrestuar në Shtime pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj vëllait të tij të mitur.

Viktima si pasojë e dhunës kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, thotë policia në raport.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një burrë është arrestuar në Podujevë pasi që i njëjti…