Vëllezërit Zogaj vizitojnë sponsorin e tyre Wolf GmbH

20 nëntor 16:48

Boksierët drenicas, Milot dhe Altin Zogaj që jetojnë në Gjermani kanë vizituar selinë e humanistit e afaristit shqiptar, Ukë Blakaj.

“Në fundjave ishim të ftuar nga afaristi dhe humanisti shqiptar, Ukë Blakaj, në hotelin e tij, ku edhe na prezantoi bizneset e tij të shumta. Zyren e tij, Baca Ukë, e kishte zbukuruar me vlerat tona shqiptare e kombëtare, gjë qe e benin me te veçantë vendin”, ka shkrua faqja zyrtare e vëllezerve Zogaj në “Facebook”.

Postimi i plotë i tij:

Ne fundjave ishim te ftuar nga afaristi dhe humanisti shqiptar, Ukë Blakaj, ne hotelin e tij, ku edhe na prezantoi bizneset e tij te shumta. Zyren e tij, Baca Ukë, e kishte zbukuruar me vlerat tona shqiptare, gje qe e benin me te vecant vendin.

Pasi qe Ukë Blakaj hapi biznese te shumta ne lami te ndryshme, ai  tani angazhohet edhe ne politike, ku neve si vllezer na prezantoi edhe seline e tyre te re ne Fulda, dhe ne i urojme suksese.

Ai, per ne, eshte nje mik familjar, por edhe perkrahes dhe sponzor qe nga fillimi.

Dhe i jemi falenderues.

Wolf GmbH

https://fb.watch/gW2fSEPamG/?mibextid=de0Fye

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se edhe më…