Vera Ora: Na ndihmoni ne dhe veten, rrini në shtëpi

23 mars 13:25

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, e cila me profesion është psikiatre, i ka lutur qytetarët që të rrinë në shtëpi.

Ajo i është rikthyer punës si doktoreshë pasi nuk ka pasur mundësi që të rri në shtëpi.

Nëpërmjet një videoje në “Instsgram”, ajo i ka lutur të gjithë që mos t’ua bëjnë punën më të vështirë mjekëve.

“Na ndihmoni ne dhe veten, rrini në shtëpi për të parandaluar përhapjen e kësaj sëmundje”, u shpreh ndër të tjera, Vera Ora.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari amerikan i Shetit, Mike Pompeo, ka arritur në një…