Verona, Bucit: Çmim ma t’madh kurrë s’ki me pas, sesa çmimi që e ki para teje

02 dhjetor 2023 | 00:23

Verona, e  fejuara e Bucit, atij i ka dhënë një mori kritikash e këshillash pas sjelljeve të tij të fundit me Santianën në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo i tha se pret nga ai që të mos e prish lidhjen që e kanë ata të dy.

“Shpresoj se deri në fund që nuk ke me thy asnjë premtim sepse çmim më të madh nuk ke me pasë dhe as nuk ke pasur deri më tani, kurrë mos e harro këtë gjë”, ka thënë Verona.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta në…